ברוכים הבאים ל-MODECOM ישראל​

אביזרי מחשב בעלי שם עולמי בקטגוריית הגיימינג: מקלדות גיימינג איכותיות, עכברי גיימינג ואוזניות גיימינג ברמה הגבוהה ביותר ובאחריות. בין מוצרינו קטגוריית מוצרי הפרימיום Volcano החדשנית שמתוכננים בקפידה סביב הגיימר ולפי צרכיו וזאת על מנת להעצים את חוויית הגיימינג.

כל מה שרציתם לדעת על MODECOM

אנו מתמקדים בעיקר בשוקי אירופה, אפריקה והמזרח התיכון, אך גבולות גיאוגרפיים אינם יוצרים שום מחסום עבורנו. אנו מפתחים את רשת המכירות שלנו בכל רחבי העולם. חברתנו הוקמה בשנת 1999 בזכות התשוקה והנכונות לספק מוצרים חדשניים באיכות גבוהה ובמחירים נוחים. MODECOM הוכרה לא רק בשוק המקומי, אלא גם בשווקים זרים, למשל במהלך DISTREE 2015 EMEA במונטה קרלו, כאשר MODECOM זכתה בפרס Distree Diamond (בקטגוריית טאבלטים) וחדשנות מוצר הטוב ביותר עבור FreePC – מחשב בגודל כיס. הפכנו למותג עולמי מהר מאוד. המוצרים שלנו ניתנים לרכישה בכל רחבי העולם.

בשנת 2014 ,בהתבסס על ההסכם עם התאחדות הכדורגל הפולנית, רכשנו את המעמד של שותף רשמי של נבחרת פולין בכדורגל. באותה שנה הפכנו גם לשותפה הרשמית של Legia Warszawa  מועדון כדורגל מקצועי הממוקם בעיר הבירה ורשה. בשנת 2015 רכשה MODECOM את הזכות בתואר השותף הרשמי של Ekstraklasa ובכך אנו החברה הראשונה בענף ה-IT   שהפכה שותפה לליגת הכדורגל של Ekstraklasa ,למועדון כדורגל ולקבוצת כדורגל בהתאחדות הכדורגל הפולנית.

כדורגל משקף ערכים אוניברסליים המבוססים על עקרונות משחק הוגן וכבוד הדדי. המודל העסקי של MODECOM  הונחה על ידי ערכים אלו מההתחלה.

אנו דואגים במיוחד לגיימרים. הניסיון שלנו בגיימינג התחיל כשהשקנו לראשונה את ספק הכוח Extreme Volcano עם הספק מעולה ויעילות מדהימה. המוצרים התקבלו היטב בשוק והשם עצמו הפך למותג חדש לגמרי של מוצרי גיימינג. ניתן להבחין במוצרי הגיימינג של MODECOM במהלך אירועי הגיימינג החשובים ביותר בפולין – MODECOM היא נותנת החסות הרשמית של Poznan Game Arena לשנים 2016 ו-2017.

בעתיד הנראה לעין אנו נמשיך להציג אסטרטגיות של שיווק ספורט, אך גם לפתח את ההיצע שלנו עם מוצרים מתקדמים טכנולוגית כמו משקפי מציאות מדומי ומחשבים קטנים  (Mini PC) כאשר מספר המוצרים בקטגוריית הפרימיום גדל.

פיתוח

אנו משדרגים באופן רציף את המוצרים שלנו. אם אתה לא מתקדם – אתה נע אחורה. לכן, חשוב לנו לעמוד בקצב הזמן ולהקדים תמיד את האחרים. אנו עובדים עם חברות כמו אינטל או מיקרוסופט, מה שהופך את המוצרים שלנו לקרובים יותר לשלמות.

שיתוף פעולה

את\ה והדעה שלך הם מה שהכי חשוב לנו. אנחנו כאן בשבילך. כל דעה חשובה, לכן הקשר עם הלקוח הוא חיוני עבורנו בכדי למצוא את הכיוון הנכון בעבור החברה. אנחנו יודעים לאן אנו אמורים לפנות הודות לך.

רגשות

הם נותנים לנו את הדחף שאנחנו צריכים. אנחנו לא צריכים בינוניות. כל מה שאנחנו עושים אמור לעורר רגשות שיעלו אותך גבוה יותר כשאתה מאזין למוזיקה או תלהיב אותך כשאתה צופה בסרט Fi-Sci .התרגשות. שמחה. סקרנות. זה מה שאנחנו כמהים אליו.

פרגמטיות

אנו ממשיכים לחפש פתרונות שיקלו על חייכם. אתה צריך הכוונה ב מדבר? השתעממת מחהמתנה לפגישה עם הרופא? לא משנה היכן אתה נמצא. לא משנה התנאים. מה שחשוב הוא שהמוצרים שלנו יעזרו לך לעבור את כל זה.

שביעות רצון

שביעות הרצון שלך היא הפרס הגדול ביותר עבורנו. שום תעודת דירוג או הכרה חשובה כאשר שביעות הרצון שלך עומדת על כף המאזניים. זה מה שאנחנו עובדים עבורו. שום דבר לא מניע כמו העובדה שהעבודה שלנו לא סתם. אנחנו כאן בשבילך.